.

Fantastická kuchyňa

plná slovenských tradícií

.

Našu reštauráciu sme začali budovať v roku 2004 so zámerom otvoriť štýlovú reštauráciu s netradičným interiérom, vytvoriť prostredie kľudu a pohody, s atmosférou, ktorá dýcha nostalgickými spomienkami na staré časy. Reštaurácia je otvorená v priestoroch novovybudovaného penziónu Energy II a nachádza sa v suteréne objektu. Nájdete u nás nielen špeciality súčasného gastronomického trendu, ale aj široký sortiment tradičných slovenských jedál, či ponuku špecialít poľovníckej kuchyne. Aj milovníci vína si určite prídu na svoje. V ponuke je bohatá vinotéka najlepších vín nášho regiónu. Pravidelne je tiež organizovaná ochutnávka vín.

Slovenská reštaurácia Podhájska (terasa)

Reštaurácia (s kapacitou 75 osôb) poskytuje možnosť usporiadania rodinných osláv, svadieb, posedení, či podnikateľských stretnutí.. Objekt môžu veľmi vhodne využiť športové i spoločenské kluby, kolektívy, pracoviská na usporiadanie porád, sústredení, školení, seminárov, kurzov, rokovaní, prípadne zasadaní, či prezentácií.

Novovybudovaná letná terasa reštaurácie Energy II s kapacitou 60 miest Vám ponúka možnosť, posedieť si na čerstvom vzduchu pri živej muzike a vychutnať si príjemné chvíle pri vynikajúcom jedle z našej kuchyne, pri širokej ponuke alko. aj nealko nápojov, v ktorej nechýbajú ani rôzne druhy čapovaného piva..

Želáme Vám príjemné posedenie, o ktoré sa postará kolektív pracovníkov našej reštaurácie!

Otváracia doba

Pondelok – Štvrtok : 11:00 – 21:00

Piatok : 11:00 – 21:30

Sobota : 11:00 – 22:00

Nedela : 11:00 – 21:00

 

Rezervácia stola

Stôl je možné rezervovať kedykoľvek počas otváracej doby priamo v reštaurácii alebo na telefónnom čísle +421 35 6586 194. Pri rezervácii je potrebné uviesť nasledujúce informácie: meno a priezvisko, telefónne číslo, čas príchodu, počet osôb, prípadne číslo stola.

Slovenská reštaurácia Podhájska (dekorácie a vína)